New York – Dag 6
28/12/2007
Vanmorgen om een uur of 9 zijn wij lopend weg gegaan richting de Brooklyn Bridge. De Brooklyn Bridge ligt ongeveer 500 meter vanaf ons hotel. Aan het einde van het park dat voor ons hotel ligt is het begin van het voetpad over de Brooklyn Bridge, de Bridge is in totaal bijna twee kilometer lang. Na mate je verder de Bridge oploopt wordt het uitzicht op de skyline van Manhatten steeds mooier. Regelmatig vliegt er een helicopter over en in de verte is het vrijheidsbeeld te zien, super! De bridge is verdeeld in twee etage’s, onder het verkeer en boven het wandelpad. Wij hebben lekker rustig aan gedaan en van het uitzicht genoten, regelmatig zijn wij gestopt om op een van de vele bankjes even te pauzeren. Wij hebben de afgelopen dagen veel mooie dingen gezien in New York maar dit was voor mij persoonlijk wel het hoogtepunt van de reis. Een wandeling om nooit te vergeten!
Aan het einde van de bridge in downtown Manhatten hebben wij eerst een bakje koffie gedronken, vervolgens zijn wij met de metro naar Central Park gegaan. Hier hebben wij het National History museum bezocht, een gigantisch complex waar verdwalen niet erg moeilijk is! We hadden geluk want er stond wederom weer een enorme rij voor de ingang maar en er was ook nog een zij ingang waar toegang ook mogelijk was. In het museum zelf moet je een keuze maken wat je zien wilt, want alles bekijken is bijna onmogelijk. Wij zijn naar de 4e etage gegaan waar de dinosaurussen waren, een hele collectie en erg leuk te zien. Na ongeveer 2 uren zijn wij weer weg gegaan, terug naar ons hotel.
Related Posts via Categories
Categories
- Afrika (42)
- Dakar Challenge 2012 (42)
- Auto (13)
- Goede doel (8)
- Nieuws (43)
- Projects (11)
- Reizen (211)
- Amerika / Canada (111)
- Florida 2010 (33)
- New York 2007 (9)
- New York 2019 (1)
- Oost-Canada 2007 (26)
- Route 66 (42)
- Denemarken (1)
- Duitsland (3)
- Frankrijk (14)
- Parijs 2008 (12)
- Griekenland (10)
- Athene, 2011 (10)
- Ierland (1)
- India (11)
- New Delhi 2010 (7)
- New Delhi 2012 (4)
- Italie (39)
- Italie 2008 (19)
- Italie 2013 (3)
- Rome, Napels en Amalfi 2011 (15)
- Oostenrijk (5)
- Polen, 2009 (6)
- Portugal 2012 (9)
- Scotland (1)
- Spanje (3)
- Tsjechië (1)
- UK (1)
- Zwitserland (3)
- Amerika / Canada (111)
- sms (1)
- Sponsoring (9)
- Uncategorized (3)
- Voorbereiding (15)
- Afrika (42)
My tags
Amalfi Amarillo Amsterdam Argigento Athene Azoren Briel Computer Brienz Catacombes Chicago Colosseum Dakar Challenge Florida Frankrijk Grand Canyon Griekenland India italie Key West Koenig Krakow Las vegas Lissabon Los Angeles Miami Napels New Brunswick New Delhi new york Oost canada oostenrijk Orlando parijs Pico Polen Portugal rome route 66 st. Pieter Tampa toronto vakantie Wavel Weatherford zwitserlandRecent Comments
Blog Stats
- 10,376 hits